Okomarketist

Tere tulemast OkoMarketisse! 

OkoMarket on virtuaalne müügiplats heale kodumaisele kaubale. Siin kuulutavad kodukokad, aiapidajad, talunikud, väiketootjad ja erinevad nobenäpud. Sina lisa kuulutus, meie leiame sellele ostja.

Tahad aastaringselt kodumaiseid maasikaid või toormoosi? Soovid talveks suure koti kartulit varuda? Tahad suitsuliha, mis on valmistatud armastusega? Või piparkoogitainast otse vanaema Mallelt? OkoMarket soovib pakkuda kõike ja siin on kõik parim. Ja kui tõesti juhtub, et sinu soovitud kaupa hetkel müügil pole, siis lisa oma ostusoov ja leiame sulle müüja. OkoMarketi virtuaalselt turuplatsil on kõik pakkumised otse kodumaistelt valmistajatelt. Siin läheb kaubaks see, mis on kasvatatud meie aias, kogutud meie metsadest, korjatud meie põllult, kasvatatud meie lautades ja valmistatud meie köökides ja töötubades. Siin on seda, mida supermarketist ei saa, sest see on liiga väärtuslik.

Öeldakse, et parim on kallis. Aga kes oli see ütleja? Vaata OkoMarketi turuplatsi pakkumisi ja veendu, et parim võib olla ka igati taskukohane. Ja parim tuleb alati otse omadelt, mitte välismaalt.

OkoMarket on virtuaalne turuplats, mis viib kokku kodumaise toodangu ja loodusandide pakkujad ning ostuhuvilised. Lisa oma pakkumine või ostusoov või vaata, mida pakutakse. 

 

OkoMarket.ee
Otse omadelt!